Pronájem podia Nivtec nebo Bütec, mobilní podium Nivtec versus Bütec, proč podium Nivtec, proč podium Bütec.


                      

   mobilní pódium      - prodej     - pronájem     - bazar

   zastřešené pódium

    tribuny

   taneční parket

    EVENTY - zajištění akcí, technika na akce

    půjčovna nábytku

    módní přehlídky

    párty stany, stánky

   kontakt
Mobilní pódium Nivtec nebo Bütec?

Často se nás ptáte, jestli si máte pronajmout mobilní pódium značky Nivtec nebo Bütec. Odpověď je jednoduchá, obě značky pocházejí z dílen německého výrobce a jsou na té nejvyšší kvalitativní úrovni. Princip úchytných rohů s přítlačným systémem a nástrčných noh je u obou systémů zachován. Oba pódiové systémy jsou koncipovány pro stavby rovných pódiových plošin, stupňovitých pódií, tanečních pódií, tribun či hledišť.


Profesionální mobilní podium, koncertní, výstavní, divadelní a reklamní podia, nadstandardní mobilní podium značky Bütec.

Dodáváme nadstandardní profesionální mobilní pódia s dvojitou stabilizační aretací německého výrobce Bütec.
Jedná se o nejstabilnější evropskou pódiovou platformu vyráběnou německou firmou Bütec, která je už léta jedničkou na evropském trhu. Pracujeme pro vás s nadstandardním podiem a ohleduplnými cenami současného trhu.Podiový systém Bütec je určen pro nepřeberné množství podiových staveb.Mobilní podia značky Bütec jsou vzhledem ke stavebnicovému systému a teleskopickým nohám velmi variabilní, rozměrově téměř neomezená a s nadhledem překonávají všechny konkurenční pódiové systémy na současném trhu.

Mobilní pódia Bütec vynikají především stabilitou, pevností a nadprůměrnou životností.

Příslušenství k podiím (schody, zábradlí, koberce atd…) jsou samozřejmostí, stačí jen upřesnit podrobnosti při objednávce.Obr.1  Mobilní pódium a hlediště Bütec .             Obr. 2  Reklamní pódium - pronájem pódiaBütec.
   


Postavíme pro vás téměř všechno. Nikdy však nejdeme do rizika.
s námi stavíte bezpečně.
Seo servis Mobilní podia, tribuny, taneční parket, zajištění a organizace akcí, firemní večírky - Zuzana Barchánková na Firmy.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu