Pronájem podia Nivtec nebo Bütec, mobilní podium Nivtec versus Bütec, proč podium Nivtec, proč podium Bütec.

MOBILNÍ PÓDIUM


             - PRONÁJEM

             - PRODEJ


ZASTŘEŠENÉ mobilní podium


MOBILNÍ TRIBUNY


TANEČNÍ PARKET


EVENTY, PRODUKCE, zajištění a organizace akcí


Půjčovna nábytku


Módní přehlídky, molo


PÁRTY STANY


REFERENCE


KONTAKTCookies


Zásady ochrany osobních údajůNajděte nás na Facebooku


Najděte nás na Twitteru

akce-zajímavosti, inzerce


Mobilní pódium Nivtec nebo Bütec?

Často se nás ptáte, jestli si máte pronajmout mobilní pódium značky Nivtec nebo Bütec. Odpověď je jednoduchá, obě značky pocházejí z dílen německého výrobce a jsou na té nejvyšší kvalitativní úrovni. Princip úchytných rohů s přítlačným systémem a nástrčných noh je u obou systémů zachován. Oba pódiové systémy jsou koncipovány pro stavby rovných pódiových plošin, stupňovitých pódií, tanečních pódií, tribun či hledišť.


Profesionální mobilní podium, koncertní, výstavní, divadelní a reklamní podia, nadstandardní mobilní podium značky Bütec.

Dodáváme nadstandardní profesionální mobilní pódia s dvojitou stabilizační aretací německého výrobce Bütec.
Jedná se o nejstabilnější evropskou pódiovou platformu vyráběnou německou firmou Bütec, která je už léta jedničkou na evropském trhu. Pracujeme pro vás s nadstandardním podiem a ohleduplnými cenami současného trhu.Podiový systém Bütec je určen pro nepřeberné množství podiových staveb.Mobilní podia značky Bütec jsou vzhledem ke stavebnicovému systému a teleskopickým nohám velmi variabilní, rozměrově téměř neomezená a s nadhledem překonávají všechny konkurenční pódiové systémy na současném trhu.

Mobilní pódia Bütec vynikají především stabilitou, pevností a nadprůměrnou životností.

Příslušenství k podiím (schody, zábradlí, koberce atd…) jsou samozřejmostí, stačí jen upřesnit podrobnosti při objednávce.Obr.1  Mobilní pódium a hlediště Bütec .             Obr. 2  Reklamní pódium - pronájem pódiaBütec.
   


Postavíme pro vás téměř všechno. Nikdy však nejdeme do rizika.
s námi stavíte bezpečně.


Zpět na úvod